"Innowator Jutra" to plebiscyt, w którym Internauci głosują na wybranych finalistów Konkursu Naukowego E(x)plory. Celem plebiscytu jest wyłonienie Kandydata (Kandydatów), których projekt może zmienić świat. 

Organizatorem Plebiscytu jest Fundacja Zaawansowanych Technologii, która w ramach programu E(x)plory od 8 lat wspiera młode talenty i polskie innowacje.


Joanna Gogolińska
Dyrektor Fundacji Zaawansowanych Technologii, organizator Plebiscytu

"Plebiscyt Innowator Jutra to nasz pomysł na dodatkową promocję młodych talentów. Zależy nam na tym, aby Polacy poznali historie Młodych Naukowców E(x)plory.”


Uczestnicy Plebiscytu to młodzi ludzie ze specjalistyczną wiedzą naukową i ogromnym potencjałem. Młodzi Naukowcy E(x)plory już teraz wspinają się po szczeblach naukowej kariery; mają za sobą realizację skomplikowanych projektów naukowych z dziedziny biologii, chemii, fizyki, medycyny, itd. zgłębiają wiedzę, podróżują, badają. To do nich należy przyszłość. Już dziś zachęcamy Was do oddawania głosów na najciekawszy projekt 2019.

Głosowanie:

Na Innowatora Jutra 2019 głosować można od 11 października od godz. 12:00 do 25 października 2019 do godz. 12:00. Zwycięzca Plebiscytu zostanie ogłoszony podczas gali wręczenia nagród Konkursu Naukowego E(x)plory w dniu 25 października 2019 roku o godz. 15:00. Informacja o wynikach głosowania pojawi się także na stronie internetowej Plebiscytu oraz na facebook.com/Explory.